Dodavatelé

Mezi naše dodavatele patří přední české a světové společnosti specializující se na výrobu materiálů, komponent a příslušenství určených pro výrobce nábytku.

Naším cílem je, aby námi vyráběné skříně na míru splňovali ty nejvyšší možné nároky na kvalitu a vzhled. Plošné deskové materiály, nábytkové kování a hrany, truhlářské řezivo laky, lepidla a další, to vše má vliv na konečný výsledek naší práce. Naši dodavatelé si drží dostatečně velké skladové zásoby a díky tomu jsou schopni pružně reagovat na všechny naše požadavky. To se pozitivně projevuje v krátkých dodacích lhůtách, které našim klientům poskytujeme.

Dovolujeme si vám představit alespoň ty nejvýznamnější z výrobců z jejichž materiálů naše skříně vznikají.

 

krospan-logo

Kronospan

Kronospan Jihlava - je součásti nadnárodního výrobce velkoplošných materiálu. V současnosti vyrábí dřevotřískové desky, které následně zpracovává na laminované dřevotřískové desky a pracovní desky. Desky od firmy Kronospan se vyznačují nejvyšší kvalitou a jsou vyráběny především z domácích surovin. O vysoké úrovni produkce společnosti Kronospan vypovídá i to, že se její výrobky velmi dobře prodávají i v zahraničí a firma tak patří i mezi významné české exportéry.


egger logoEgger

Firma Egger je předním světovým výrobcem materiálů pro výrobu nábytku, dřevěných dílů pro stavby, bednění a balení a v neposlední řadě nabízí i širokou nabídku pro řešení podlah. Pro výrobce nábytku nabízí nábytkové dílce, dvířkovinu, různé druhy desek v široké škále provedení, lamina a další.


gato logoGato

Firma Gato je významný a prodejce profilů, posuvných dveří a kování pro vestavěné skříně na míru. K dispozici je široký výběr materiálů barev a stabilní postavení na vysoce konkurenčním trhu výrobců materiálů pro vestavěné skříně. Kování pro vestavěné skříně je vyráběno technologií válcování ocelových pásů za studena. Profily pro vestavěné skříně mají spáru 4mm na zrcadla nebo 10 mm pro LTD desky. O vysoké úrovni produkce společnosti Gato svědčí i to, že si již 15let drží stabilní postavení na trhu výrobců a prodejců materiálů pro výrobu nábytku na míru.


hettich logoHettich

Hettich je jeden z celosvětově největších výrobců nábytkového kování a je slogan "Hettich – Technik für Möbel“ se stal pojmem. V produktech společnosti Hettich se projevuje silná firemní kultura s akcentem na čtyři hlavní firemní hodnoty - kvalitu, inovaci, vstřícnost vůči zákazníkům a spolehlivost. To je to co dělá společnost Hettich jedinečnou.


mivokor logoMivokor

Firma Mivokor je přední český výrobce doplňků a kování pro kuchyňské linky a šatní skříně. Společnost Mikovor vznikla v roce 1989 jako ry ze český projekt. Od roku 1993 se firma zabývá vývojem a výrobou kuchyňského závěsného programu, madel, barových konzol a univerzálního kuchyňského stojanu. Postupně došlo k rozšíření o výroby o drátěný program pro kuchyňské skříňky a šatní skříně.