Časté dotazy

dotazy

Kde mohu vidět ukázky vaší práce?

Naši práci můžete vidět na fotografiích zde na webu v sekci Reference. Můžete nás také navštívit v naší vzorkové prodejně v Praze 4 Nuslích, kde vám rádi poradíme. Na prodejně je k dispozici několik ukázkových skříní na míru a vzorníky materiálů a dalších komponent ze kterých naše skříně vyrábíme.

Jak začít?

Důležité je mít představu o tom jaké nároky na vaši vestavěnou skříň budete mít. Je potřeba i ujasnit  kde bude skříň stát, k jakému účel bude sloužit a v neposlední řadě jak by měla vypadat. Pokud je vaše představa rámcová a chcete se poradit, rádi vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat, jsme zde pro vás.
Proč je potřeba zaměření?

Proč je potřeba zaměření?

Pro vypracování úvodní nabídky nám stačí přibližné rozměry. Pokud máte problém prostor zaměřit, nevadí, navštíví nás náš pracovník a prostor si zaměří pomocí laserové zaměřovačky. Návštěva našeho technika je nutná pře zahájením výroby. Pro dosažení maximálně uspokojivého výsledku, je potřeba pracovat s vysokou přesností a prostor mít kvalitně zaměřený. Předejdeme tím následným komplikacím při montáži skříně na místě. Zaměření je otázkou několika málo minut a provádíme jej zdarma.

Rád bych viděl jak bude moje skříň vypadat. Je to možné?

Součástí vypracované nabídky je i 3D vizualizace. Vzorové kalkulace včetně vizualizací vestavěných skříní si můžete pohlédnout na našem webu v sekci ceny.

Jaké máte dodací lhůty?

Vice než 95% našich zakázek realizujeme do 10 dnů od podepsání objednávky. Termíny se mohou lišit podle rozsahu zakázky i aktuální vytíženosti našich pracovníků.

 

ZEPTEJTE SE ...